Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli


14 April, 2021 @18:54

Pesëshet e para të ndeshjes finale të Ligës Unike.

Peja: Leonard Mekaj, AJ Walton, Rron Grapci, Laron Dendy, Brandon Walters

Golden Eagle Ylli: Valon Bunjaku, Mitchell Wilbekin, Erjon Kastrati, LG Gill, Gëzim Morina


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike