Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina e Re - Rahoveci

Pesëshet e para: Prishtina e Re - Rahoveci


27 April, 2022 @12:12

Publikohen pesëshet e para të Prishtinës së Re dhe Rahovecit, në ndeshjen e parë të Play Outit.

PRISHTINA E RE: Polloshka, Jakupi, Aliaj, Islamaj, Sinani.

RAHOVECI: Balluku, Mala, Mawien, Dunans, Ejupi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga