Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli


14 May, 2022 @18:47

Nga ora 19:00 Prishtina e pret Yllin në pallatin e “Rinisë dhe Sporteve”, në kuadër të ndeshjes së tretë gjysmëfinale të Play Offit.

Caktohen pesëshet e para të dyja skuadrave.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Henry Dugat, Meriton Ismaili, Jetmir Zeqiri, Biram Faye

YLLI: Erjon Kastrati, Mikaile Tmusic, Dajuan Graf, Henrik Sirko, Chris Harris.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga