Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prizreni’16 - Rahoveci

Pesëshet e para: Prizreni’16 - Rahoveci


6 April, 2022 @20:13

Publikohen pesëshet e para të Prizrenit’16 dhe Rahovecit, në kuadër të ndeshjes së dytë çerekfinale të Ligës Unike.

PRIZRENI’16: Altin Morina, Arti Hajdari, Darrell Davis, Xavier Cannefax, Robert McCoy.

RAHOVECI: Musab Mala, Reggie Jones, Edmond Kryeziu, TJ Dunans, Fisnik Rugova.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike