Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Qipro (F) - Kosova (F)

Pesëshet e para: Qipro (F) - Kosova (F)


20 July, 2021 @18:01

Publikohen pesëshet e para të Qipros (F) dhe Kosovës (F), në kuadër të Kampionatit Evropian të femrave, për shtetet e vogla.

QIPRO: Koniali,  Orlovic, Papadouri, Pilakouta,  Raca

KOSOVA: Tolefree, Përquku, Rushiti, Shatri, Daci


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja