Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Pesëshet e para: RC Cola Drita - AS Prishtina

Pesëshet e para: RC Cola Drita - AS Prishtina


5 February, 2021 @12:42

Publikohen pesëshet e para të RC Cola Dritës dhe AS Prishtinës, në kuadër të finales së Kupës në Ligën e Parë.

DRITA: Barmore, Memeti, Shala, Demi, Jakupi.

AS PRISHTINA: Berisha, Latifaj, Sejdiu, Gashi Sadiku.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë