Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Tirana - Rahoveci

Pesëshet e para: Tirana - Rahoveci


23 October, 2021 @16:51

Publikohen pesëshet e para në ndeshjen hapëse të Ligës Unike në mes të Tiranës dhe Rahovecit.

TIRANA: Vogli, Hamati, Coco, Hysa, Hysenagolli

RAHOVECI: Yarbrough, Morina, Mala, Thomas, Banyard


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike