Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Vllaznia - Peja

Pesëshet e para: Vllaznia - Peja


6 April, 2021 @15:54

Janë caktuar pesëshet e para të ndeshjes së parë çerekfinale të Ligës Unike që do të luhet ndërmjet Vllaznisë dhe Pejës në palestrën “Mizahir Isma” në Rahovec, nga ora 16:00.

Vllaznia: Davis Stanley, Damian Bekteshi, Montreell Dixon, Jeron Cooper, Herion Faslija

Peja: AJ Walters, Dardan Berisha, Rron Grapci, Lis Shoshi, Brandon Walters


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike