Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Teuta

Pesëshet e para: Ylli - Teuta


20 April, 2022 @16:52

Publikohen pesëshet e para në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës Unike në mes të Yllit dhe Teutës.

YLLI: Chris Harris, Erjon Kastrati, Mikaile Tmusic, Henrik Sirko, Dajuan Gaf.

TEUTA: Kristi Gorea, Nasir Core, Tamas Bruce, Frenki Lilaj, Tyler Petersen.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike