Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVE DRAW

Prishtina e Trepça në short, shikojeni direkt

Prishtina e Trepça në short, shikojeni direkt


14 July, 2022 @11:21

FIBA Europe Cup do të hedh shortin për kualifikime në fazën grupore sot prej orës 11:30, ndërsa atë direkt do të mund ta ndiqni në vegëzën e mëposhtme nga Youtube. Çka duhet të dini para shortit: LEXO KËTU

Në ndërkohë kuptohen rivalët e ekipeve kosovare pjesëmarrëse në kualifikime për FIBA Europe Cup 22/23, Prishtina e Trepça.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga