Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: IBAR - PRISHTINA

Prishtina me epërsi minimale pas pjesës së parë

Prishtina me epërsi minimale pas pjesës së parë


18 January, 2022 @18:00

Prishtina ka mbyllur me epërsi minimale pjesën e parë ndaj Ibrit në Rozhaje, 45-46.

Basketbollistët e Prishtinës po mundohen shumë për të krijuar avantazh, por vendasit po duken luftarak.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League