Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PENZA - PRISHTINA

Prishtina mbyll në epërsi pjesën e parë të finales

Prishtina mbyll në epërsi pjesën e parë të finales


24 March, 2022 @19:47

Vajzat e Prishtinës kanë mbyllë në epërsi pjesën e parë të ndeshjes finale të Ligës Unike ndaj Penzës, 33-41 [21-17, 12-24].

Tynice Martin me 12 pikë është më efikasja te Prishtina pas pjesës së parë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të finales.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike