Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BEROE - PRISHTINA

Prishtina rikthehet furrishëm, shkrihet eprsia 14 pikëshe

Prishtina rikthehet furrishëm, shkrihet eprsia 14 pikëshe


20 December, 2021 @18:45

Pas distavantazhit prej 14 pikëve, Prishtina në çerekun e dytë zgjohet nga gjumi dhe kalon në epërsi në fund të çerekut të dytë (40-43).

Wendell Mitchell aktualisht po luan me 14 pikë te Prishtina, kurse te Beroe Aleksandar Georgiev me 15 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League