Të gjitha lajmet

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, edhe 10 minuta deri në fund

TOPSPORTI / A.P

Prizreni vs. Peja, edhe 10 minuta deri në fund

11 January, 2020 @20:12

Kur jemi 10 minuta larg fundit të ndeshjes, rezultati mes Prizrenit dhe Pejës shënon 70-67.

Skuadra vendase momentalisht ka epërsi tri-pikëshe, mirëpo Peja nuk po dorëzohet dhe çereku i fundit pritet të jetë mjaft i “nxehtë”:

Raporti i plotë pas ndeshjes.

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, rezultati i pjesës së parë

TOPSPORTI / ARKIV

11 January, 2020 @19:41

Mbyllet pjesa e parë në Prizren, Mes Prizrenit dhe Pejës po zhvillohet një luftë mjaft e fortë dhe rezultati i…

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, mbyllet çereku i parë

TOPSPORTI / ARKIV

11 January, 2020 @19:15

Pas 10 minutave lojë në Prizren, rezultati mes Prizrenit vendas dhe Pejës shënon 20-23. Ndeshja duket të jetë mjaft interesante,…

PRIZRENI - PEJA

Prizreni vs. Peja, pesëshet startuese

TOPSPORTI / A.P

11 January, 2020 @18:52

Me fillim nga ora 19:00, Prizreni në “Sezai Surroi” e pret Pejën e përforcuar dukshëm gjatë afatit kalimtar dimëror. PESËSHET…

YLLI - FERONIKELI

Lehtë ndaj Niklit, Ylli e nis me fitore

11 January, 2020 @18:36

Në ndeshjen hapëse të stinorit pranveror në Superligë, Ylli e mposhti me lehtësi Feronikelin me rezultat 106-71. Skuadra e…

YLLI - FERONIKELI

Ç3: Ylli pranë fitores

11 January, 2020 @18:09

Skuadra e Yllit është 10 minuta larg fitores. Rezultati pas 3 çerekëve është 85-44 në të mirë të Yllit. Samir…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga