Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: TEUTA-PRIZRENI

Prizreni’16 mbyll pjesën në epërsi

Prizreni’16 mbyll pjesën në epërsi


21 April, 2022 @18:22

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Teutës dhe Prizrenit’16, që po zhvillohet për medaljen e bronztë të Ligës Unike, ndërsa prizrenasit kanë shkuar në pushim me epërsi, me rezultat 43-46 [21-16, 22-30].

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike