Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA

Probleme me semafor, ndeshja fillon me vonesë

TOPSPORTI

Probleme me semafor, ndeshja fillon me vonesë


18 May, 2023 @20:20

Për shkak të një problemi teknik me njërin prej semaforëve që ndodhet mbi kosh, ndeshja finale mes Trepçës dhe Pejës do të fillojë me rreth 25 minuta vonesë.

Problemi nuk ka arritur të rregullohet, por skuadrat janë pajtuar ta luajnë ndeshjen me njërin semafor mbi kosh që nuk punon…

PESËSHET STARTUESE


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga