Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT

Rahoveci më  afër Superligës

Rahoveci më  afër Superligës


30 April, 2022 @21:19

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e dytë të Play outit në mes të Rahovecit dhe Prishtinës së Re.

Rahoveci është në epërsi prej 18 pikëve 57-39.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga