Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: RAHOVECI - GOGA BASKET

Rahoveci ruan epërsinë para çerekut të fundit

Rahoveci ruan epërsinë para çerekut të fundit


14 April, 2021 @17:19

Ka mbetur vetëm edhe 10 minuta lojë për ta mësuar skuadrën fituese të ndeshjes për vendin e tretë të Ligës Unike.

Më afër epitetit të fituesit është skuadra e Rahovecit e cila po avancon me rezultat 63-57.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike