Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Rezultat i ngushtë në çerekun e parë mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë

Rezultat i ngushtë në çerekun e parë mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë


20 February, 2021 @18:23

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë e cila po zhvillohet në kuadër të parakualifikimeve për Kupën e Botës 2023.

Kuqezinjtë e kanë mbyllur këtë periudhë në disavantazh, me rezultat 24-25 në të mirë të Bjellorusisë.


 
Të gjitha lajmet nga International