Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

P1: TREPÇA - PEJA

Rezultati i ngushtë pas pjesës së parë

TOPSPORTI / A.P

Rezultati i ngushtë pas pjesës së parë


18 May, 2023 @21:06

Pjesë e parë fantastike u zhvillua mes Trepçës dhe Pejës në Mitrovicë.

Në pushim mes dy pjesëve skuadrat shkuan pranë rezultatit 34-36 në të mirë të Pejës. 10-minuteshi i parë kaloi me Pejën që ishte pak më e mirë (17-21), e më pas Trepça e fitoi të dytin 17-15.

Will Daniels me 10 pikë është më i miri te vendasit deri tash, kurse te mysafirët po dallohet Jalen Tate gjithashtu me 10 pikë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga