Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - PRIZRENI

Rezultati ngushtohet edhe më shumë

TOPSPORTI / ARKIV

Rezultati ngushtohet edhe më shumë


1 March, 2019 @20:19

Ashtu si çereku i dytë, edhe ai i treti i ka takuar vreshtarëve, të cilët e kanë ngushtuar rezultatin në vetëm 4 pikë, për ta bërë çerekun e katërt edhe mjaft interesant.

Pas 30 minutave lojë, Rahoveci 62, Prizreni 66.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


KUPA E LIGËS SË PARË

Penza më afër finales pas pjesës së parë

FBK Liga e Parë

Penza më afër finales pas pjesës së parë

01/03/19 @ 14:50

PRIZRENI - BASHKIMI

Prizreni mbi kampionin, për histori

FBK Superliga

Prizreni mbi kampionin, për histori

28/02/19 @ 20:47

PRIZRENI - BASHKIMI

Ç3: Super rivalitet, ngushtohet rezultati

FBK Superliga

Ç3: Super rivalitet, ngushtohet rezultati

28/02/19 @ 20:20

PRIZRENI - BASHKIMI

Prizreni - Bashkimi, rezultati i pjesës së parë

FBK Superliga

Prizreni - Bashkimi, rezultati i pjesës së parë

28/02/19 @ 19:43

PRIZRENI - BASHKIMI

Ç1: Epërsi e lehtë e Prizrenit

FBK Superliga

Ç1: Epërsi e lehtë e Prizrenit

28/02/19 @ 19:21

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prizreni - Bashkimi

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prizreni - Bashkimi

28/02/19 @ 18:45

KUPA E KOSOVËS: YLLI - FERONIKELI

Ylli në Final Four

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Ylli në Final Four

28/02/19 @ 18:12

YLLI - FERONIKELI

Ç3: +29 për Yllin

FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Ç3: +29 për Yllin

28/02/19 @ 17:44

TRAJNERËT E SUPERLIGËS

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

FBK Superliga

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

15/04/21 @ 17:47

LIGA UNIKE

Lëndohet Dardan Berisha

FBK Superliga

Lëndohet Dardan Berisha

13/04/21 @ 16:37

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

12/04/21 @ 22:33

NGA GJAKOVA

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

FBK Superliga

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

12/04/21 @ 16:17

VËLLAZNIMI

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

FBK Superliga

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

11/04/21 @ 22:20

FAKT

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

FBK Superliga

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

11/04/21 @ 22:09

E FUNDIT

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

FBK Superliga

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

11/04/21 @ 21:49

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 21:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

11/04/21 @ 20:58

PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga