Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - GOLDEN EAGLE YLLI

Shtyhet edhe ndeshja Peja - Golden Eagle Ylli

Shtyhet edhe ndeshja Peja - Golden Eagle Ylli


25 February, 2021 @17:46

Sikurse ndeshja mes Ponte Prizrenit dhe Bashkimit që ishte paraparë të zhvillohej sot, edhe ndeshja tjetër, ajo mes Pejës dhe Golden Eagle Yllit, është shtyer për një datë tjetër me arsyetimin e njëjtë, kontestin mes kompanive që kanë të drejtën e transmetimit të ndeshjes.

Lidhur me fatin e këtyre dy ndeshjeve, pritet të dalë njoftimi zyrtar nga ana e Federatës së Basketbollit dhe Kosovës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga