Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA MBARËKOMBËTARE — FEMRAT

Sot në “Sezai Surroi” nis Superkupa

Foto: ligaunike/fb

Sot në “Sezai Surroi” nis Superkupa


Teksti: LigaUnike

26 October, 2022 @12:34

Sonte zhvillohen dy ndeshjet gjysmëfinale në Superkupën Mbarëkombëtare te femrat.

Flamurtari do të përballet me Partizanin, kurse Bashkimi me Penzën.

Katër skuadra në garë për trofeun e çmuar.

Kjo është hera e parë që turneu organizohet në Prizren, përkatësisht Kosovë.

Në edicionin e kaluar kishte triumfuar Penza në Vlorë.

Orari

16:00 Flamurtari-Partizani
19:00 Bashkimi-Penza

27 tetor

19:00 finalja.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike