Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

OT: TREPCA - PEJA

Super ndeshja shkon në vazhdime

Super ndeshja shkon në vazhdime


12 May, 2022 @22:45

Me shënimin e Mike Edwards nga vija e treshit, ndeshja shkon në vazhdime.

Rezultati është 84-84.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga