Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BIBL

TFT - Prishtina, mbyllet pjesa e parë

TFT - Prishtina, mbyllet pjesa e parë


19 October, 2021 @19:46

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen e BIBL-së mes skuadrës TFT nga Shkupi dhe Prishtinës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati mes skuadrave është 38-38.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League