Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: TIRANA-PEJA

Tirana mbyll pjesën e parë në epërsi

Tirana mbyll pjesën e parë në epërsi


14 November, 2021 @19:52

Tirana me një lojë më të mirë të treguar në çerek të dytë të ndeshjes, ka mbyllë pjesën e parë në epërsi ndaj Pejës 42-40.

Pasi që çerekun e parë e humbi 18-24, në të dytin tiranasit kthyen me 24-16 për të hyrë në pushim, në epërsi.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike