Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA MBARËKOMBËTARE - FINALJA

Tirana - Trepça, 5-shet startuese

Tirana - Trepça, 5-shet startuese


6 October, 2022 @19:32

Tirana dhe Trepça dalin në skenën finale të Minatorit, për të përcaktuar fituesin e Superkupës Mbarëkombëtare.

Trajneri i Tiranës Erkand Karaj dhe ai i Trepcës Ljubomir Minchev janë përcaktuar për këto 5-she startuese para duelit final.

TIRANA: Brown-Carter, Vogli, Gramzai, Alimani, Hysenagolli.

TREPÇA: Gordon, Kastrati, Grant, Hajrizi, Ifejeh.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike