Të gjitha lajmet

CSKA

Trajneri Itoudis del pozitiv në COVID-19

Trajneri Itoudis del pozitiv në COVID-19

7 August, 2020 @23:15

Trajneri i sukseshëm i CSKA Moskës, Dimitris Itoudis, është testuar pozitiv në coronavirus.

Gjendja e trajnerit është e mirë, derisa është në vetizolim dhe nuk do të jetë në krye të skuadrës në fazën e parë të skuadrës.

CSKA Moska është kampioni aktual në Euroleague.

FENERBAHÇE

Zyrtare: Kenan Sipahi rikthehet te Fenerbahçe

5 August, 2020 @13:28

Basketbollisti me prejardhje kosovare, Kenan Sipahi, është rikthyer përsëri te skuadra e Fenerbahçes. Kenani ishte larguar nga Fenerbahçe në vitin…

FENERBAHÇE

Fenerbahçe shton në skuadër shuterin amerikan

27 July, 2020 @18:26

Pas largimit të yjeve në skuadër, ish-kampioni i Euroleagues, Fenerbahçe, e zyrtarizoi përforcimin e gjashtë, para pak çastesh. Jarell Eddie…

EUROLEAGUE

Sloukas zyrtarizohet te gjigandi grek

24 July, 2020 @18:09

Ylli grek Kostas Sloukas, dje është ndarë nga skuadra e Fenerbahçes, derisa para pak çastesh është zyrtarizuar si lojtar…

EUROLEAGUE

Real Madridi e mban në skuadër legjendën

24 July, 2020 @13:31

Legjenda e Real Madridit, Felipe Reyes, ka nënshkruar kontratë e re me skuadrën. Kontrata e 40 vjeçarit është zgjatur për…

FERNERBAHÇE

Fenerbahçe ndahet edhe me Sloukasin

23 July, 2020 @20:43

Yjet e ish-kampionit të Euroleagues Fenerbahçes, po largohen një nga një. Para pak çastesh, Fenerbahce ka falenderuar për kontributin e…

Të gjitha lajmet nga Euroleague