Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YOUTUBE

Transmetimi LIVE: Bashkimi - Peja

Foto: KBBashkim/ fb

Transmetimi LIVE: Bashkimi - Peja


9 March, 2023 @12:07

Përballja e ligës ballkanike ndërmjet Bashkimit dhe Pejës që luhet sonte në 13 qershori të Suharekës, do të mund të ndiqet direkt përmes kanalit Youtube BIBL, ka bërë të ditur faqja zyrtare e kësaj lige.

Bashkimi ka bilanc 2-5 para kësaj ndeshjeje, ndërsa Peja 6-1.

Ndeshja nis në ora 19:30 ndërsa ajo mund të ndiqet nga këtu:

 


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League