Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: TIRANA - TREPÇA

Trepça e nis rrëmbyeshëm finalen

Trepça e nis rrëmbyeshëm finalen


6 October, 2022 @21:00

Një super start i Trepçës në kuadër të finales së Superkupës Mbarëkombëtare ka bërë që ekipi mitrovicas të dyfishoj tiranasit që në periudhën e parë të lojës, për të mbyllur çerekun e parë 15-38.

Më efikasi te Trepça pas çerekut të parë të ndeshjes është Erjon Kastrati me 12 pikë të shënuara, derisa ka shënuar 3/3 për tri pikë.

Te Tirana më efikasi për momentin është Seta Brown-Carter me 4 pikë!

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike