Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: TREPÇA-PEJA

Trepça kap epërsinë fillestare ndaj Pejës

Trepça kap epërsinë fillestare ndaj Pejës


8 May, 2022 @17:34

Posa është mbyllur cereku i parë i ndeshjes gjysmëfianle të PlayOffit ndërmjet Trepçës dhe Pejës, ndërsa vendasit kanë arritur të marrin epërsinë pas 10-minutave lojë, me 23-17.

Më efikasi te Trepça është amerikani Rodney Purvis me 12 pikë të shënuara për mitrovicasit.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga