Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA - TREPÇA

Trepça mbyll çerekun e parë në epërsi

Trepça mbyll çerekun e parë në epërsi


20 November, 2022 @17:21

Mitrovicasit kanë fituar çerekun e parë të ndeshjes ndaj Prishtinës që po luhet në Pallatin e Rinisë, ndërsa kjo periudhë e lojës u mbyll me 15-16 në të mirë të Trepçës.

Më efikasi te Trepça është Drilon Hajrizi me 7 pikë të shënuara.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga