Të gjitha lajmet

STATS

Trepça me rekord negativ të stinorit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Trepça me rekord negativ të stinorit

1 December, 2019 @20:36

Skuadra e Trepçës sonte u mposht nga Prizreni me rezultat 51-103.

Në 14 xhirot e zhvilluara deri më tani, 51 pikë të shënuara është shifra më e ulët për një skuadër në Superligë.

TABELA AKTUALE

Këtë rekord jo të mirë, para Trepçës e mbante Bashkimi me 54 pikë kundër Rahovecit.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Lipjani - Peja

1 December, 2019 @20:06

Janë caktuar pesëshet e para të Lipjanit dhe të Pejës. LIPJANI: Demarkus Stuckey Jr, Egzon Hasani, Milan Jovanovci, Fazli Vitia,…

TREPÇA - PRIZRENI

Prizreni demolon Trepçën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @18:44

Skuadra e Prizrenit me dominim total e mposhti Trepçën me rezultat 51-103. Që nga fillimi i ndeshjes e deri…

TREPÇA - PRIZRENI

Ç3: Prizreni shumë afër fitores

1 December, 2019 @18:12

Prizreni është shumë afër fitores. Pas 30 minutave lojë, rezultati është 29-84 në të mirë të Prizrenit.

PJESA E PARË: TREPÇA - PRIZRENI

Nichols po shkëlqen, Prizreni 38 pikë përpara

1 December, 2019 @17:47

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Prizreni. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 27-65 në favor të…

BASHKIMI - RAHOVECI

Bashkimi pa Bridgemanin, ndal liderin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

30 November, 2019 @21:06

Skuadra e Bashkimit e mposhti liderin e Superligës, Rahovecin, me rezultat 85-81. Rahoveci e mbylli pjesën e parë në…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga