Të gjitha lajmet

Ç1: TREPÇA - Ylli

Trepça në avantazh ndaj Yllit

Trepça në avantazh ndaj Yllit

4 November, 2020 @19:24

Pas çerekut të parë të ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Yllit, vendasit kanë kapur epërsinë 7 pikëshe, për të mbyllur këtë 10-minutësh të lojës me rezultat 21-14.

Burim Zekiqi me 7 pikë, është më efikasi te Trepça deri tash.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.

FORMACIONET STARTUESE

5-shet startuese: Trepça-Ylli

4 November, 2020 @18:46

Pas pak fillon dueli i dytë i xhiros së tretë të Superligës së Kosovës, ku Trepça pret Golden Eagle Yllin…

FORMACIONET STARTUESE

5-shet startuese: Prizreni-Peja

4 November, 2020 @18:44

Pas pak çastesh nis dueli i parë i xhiros së tretë të Superligës së Kosovës, ndërsa takohen KB Ponte Prizreni…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (II)

2 November, 2020 @16:27

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së parë në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës…

MATCH REPORT: PRISHTINA - TREPÇA

Prishtina fitoren e parë të stinorit, e arrin ndaj Trepçës

1 November, 2020 @20:54

Në ndeshjen e fundit të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në basketboll, Prishtina e mposhti Trepçën me rezultat…

PRISHTINA - TREPÇA

Ç3: Prishtina 10 minuta larg fitores

1 November, 2020 @20:15

Prishtina është 10 minuta larg fitores ndaj Trepçës. Pas 30 minutave lojë, rezultatai është 72-48 në të mirë të Prishtinës.

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga