Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI

Ujkan Karanezi kalon te Vëllaznimi

Ujkan Karanezi kalon te Vëllaznimi


9 September, 2021 @14:55

Basketbollisti prizrenas, Ujkan Karanezi, arriti marrëveshje me Vëllaznimin.

Ujkani do të jetë pjesë e skuadrës gjakovare ku do të synojnë rikthimin në Superligë.

Karanezi së fundi ishte te skuadra e Bashkimit, derisa Vëllaznimi sot ka zyrtarizuar edhe lojtarët si Atik Koshi e Bleonis Tanushi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë