Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: IRONI NAHAIRYA - PRISHTINA

Vendoset në çerek të fundit

Vendoset në çerek të fundit


15 February, 2022 @20:46

Pas përfundimit të çerekut të tretë me rezultat 20-16, përballja mes Ironi Nahariyas dhe Prishtinës me rezultat të përgjithshëm është 65-64.

Dy skuadrat para 10-minutëshit të fundit të ndeshjss kanë vetëm një pikë dallim, kurse tash mbetet të shihet se kush do të fitojë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League