Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRISHTINA - YLLI

Ylli arrin epërsinë maksimale përballë Prishtinës

Ylli arrin epërsinë maksimale përballë Prishtinës


7 April, 2021 @20:15

Golden Eagle Ylli e ka mbyllur çerekun e tretë të ndeshjes përballë Sigal Prishtinës me epërsinë maksimale të arritur në këtë ndeshje.

Suharekasit janë duke avancuar me epërsi 12 pikëshe, 51-63.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike