Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç2: YLLI - RAHOVECI

Ylli këndellet, por dallimi i madh mbetet

Ylli këndellet, por dallimi i madh mbetet


2 May, 2021 @20:57

Golden Eagle Ylli është këndellur paksa nga ai start katastrofal i çereku të parë ku shënoi vetëm katër pikë.

Suharekasit në çerekun e dytë u treguan më të mirë por, jo edhe aq sa për ta përmbysur disavantazhin e madh që krijua në çerekun e parë.

Në pushim Rahoveci shkoi me epërsi 12 pikëshe, për rezultatin 25-37.

Koshashënuesi më i mirë deri në këto momente është Ed Daniel i Rahovecit me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga