Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA - YLLI

Ylli me epërsi në çerekun e parë

Ylli me epërsi në çerekun e parë


7 April, 2021 @19:16

Golden Eagle Ylli e ka mbyllur me epërsi çerekun e parë të ndeshjes cerekfinale të Ligës Unike përballë Sigal Prishtinës.

Rezultati i çerekut të parë është 20-24 në të mirë të suharekasve.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike