Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

P1: YLLI - PEJA

Ylli - Peja, mbyllet pjesa e parë

Design: TOPSPORTI

Ylli - Peja, mbyllet pjesa e parë


21 April, 2022 @21:44

Çfarë Peje fantastike në çerekun e dytë!

Pasi e fitoi çerekun e parë 19-23, Peja e fitoi edhe të dytin, 15-26 , për të shkuar kështu në pushim mes pjesëve me epërsi plot 15 pikëshe, 34-49.

Erjon Kastrati me 10 pikë është më i miri te Ylli deri tash, e te Peja Dardan Berisha ka plot 15 pikë pas 20 minutave lojë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike