Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ylli-Prishtina, 5-shet startuese

Ylli-Prishtina, 5-shet startuese


17 October, 2021 @19:06

Në këto çaste ka filluar ndeshja finale e Superkupës Mbarëkombëtare te meshkujt, ndërsa trajneri i Yllit Adis Beciragic dhe ai i Prishtinës Ante Nazor e kanë nisur me këto pesëshe duelin.

YLLI: Kastrati, Morina, Tmusic, Randolph, Benson.

PRISHTINA: Palokaj, Tomsick, Ismaili, L Zeqiri, J Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike