Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: PEJA - TREPÇA

Zbrazet e gjithë salla, ndeshja vazhdon

Zbrazet e gjithë salla, ndeshja vazhdon


15 May, 2022 @19:39

Pas hudhjes së gjësendeve në fushë dhe tensionimit të situatës, ndeshja mes Pejës dhe Trepçës u ndërpre pak para fundit.

Para pak minutave, policia e ka zbrazur komplet sallën, Trepça është rikthyer në parket dhe tanimë ndeshja do të vazhdojë.

26 sekonda para fundit, rezultati është 69-66 në të mirë të Pejës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga