Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: PEJA - TREPÇA

Peja - Trepça, ndërpritet ndeshja!

Peja - Trepça, ndërpritet ndeshja!


15 May, 2022 @19:09

Pak para fundit të ndeshjes, ndeshja mes Pejës dhe Trepçës është ndërprerë për shkak të hudhjes së gjësendeve në fushë.

Për momentin skuadra e Trepçës ka lëshuar parketin, gjersa janë në pritje të vendimit se a do të vazhdojë ndeshja.

Kur kanë mbetur edhe 26 sekonda lojë, rezultati aktual është 69-66 në të mirë të Pejës.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga