Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA E FEMRAVE

13 gola! KFF Mitrovica deklason KFF Lirinë!

13 gola! KFF Mitrovica deklason KFF Lirinë!


6 March, 2021 @14:01

Vazhdon dominimi absolut i KFF Mitrovicës në futbollin kosovar te femrat.

Në ndeshjen e xhiros së XIII, vajzat mitrovicase e mposhtën Lirinë në Prizren me rezultat të thellë 0-13.

Fitorja e sotme bën që Mitrovica ta kryesojë edhe më tutje Superligën e Kosovës te femrat, kurse Liria ndodhet rreth pozitave të fundit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga