Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MH PRISHTINA - DRITA

14 epërsia, mbyllet pejsa e parë (MH Prishtina - Drita)

14 epërsia, mbyllet pejsa e parë (MH Prishtina - Drita)


15 April, 2021 @16:33

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Marigona Hill Prishtina - Drita.

Rezultati aktual është 36-50 në të mirë të Dritës.

Xzavier Barmore me 15 pikë është më i miri deri më tani te skuadra gjilanase, kurse te MH Prishtina Arbnor Haliti me 14 pikë.

Drita nëse e fiton këtë ndeshje kualifikohet në finale.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


MH PRISHTINA - DRITA

Pesëshet e para: MH Prishtina - Drita

FBK Liga e Parë

Pesëshet e para: MH Prishtina - Drita

15/04/21 @ 15:56

OKC - WARRIORS

Curry i pakapshëm, me statistika mahnitëse sot

NBA

Curry i pakapshëm, me statistika mahnitëse sot

15/04/21 @ 10:31

GRIZZLIES - MAVS

Doncic maestral shënon për fitore

NBA

Doncic maestral shënon për fitore

15/04/21 @ 10:24

GAME 2: MH PRISHTINA - DRITA

MH Prishtinës i nevojitet fitorja, Drita për finale

FBK Liga e Parë

MH Prishtinës i nevojitet fitorja, Drita për finale

15/04/21 @ 08:59

KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Sot fillon finalja në Ligën e Femrave

FBK Liga e Femrave

Sot fillon finalja në Ligën e Femrave

15/04/21 @ 08:47

EKSKLUZIVE

Diamant Shabani në bisedime me ekipin prizrenas

FBK Liga e Parë/Transfere

Diamant Shabani në bisedime me ekipin prizrenas

17/07/21 @ 14:47

NEW BASKET

New Basket zyrtarizon përforcimin nga Ylli

FBK Liga e Parë

New Basket zyrtarizon përforcimin nga Ylli

07/07/21 @ 11:11

KAMPI NACIONAL

8 trajnerë dhe 48 basketbollistë/e në Kampin Nacional të FBK-së

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/International

8 trajnerë dhe 48 basketbollistë/e në Kampin Nacional të FBK-së

28/06/21 @ 15:11

REFEREE

Gjyqtarët e Kosovës në garat ndërkombëtare

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Gjyqtarët e Kosovës në garat ndërkombëtare

22/06/21 @ 13:47

FBK

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

08/06/21 @ 15:39

FBK

FBK - Liga e Parë: Palestra të lidhura me FIBA

FBK Liga e Parë

FBK - Liga e Parë: Palestra të lidhura me FIBA

02/06/21 @ 14:24

NEW BASKET

New Basket bëhet me lojtarin më të gjatë në Kosovë!

FBK Liga e Parë

New Basket bëhet me lojtarin më të gjatë në Kosovë!

09/05/21 @ 23:32

TRANSFER

Skuadra e Ligës së Parë zyrtarizon lojtarin e huaj për stinorin e ri

FBK Liga e Parë

Skuadra e Ligës së Parë zyrtarizon lojtarin e huaj për stinorin e ri

07/05/21 @ 17:59

NEW BASKET

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

FBK Liga e Parë

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

03/05/21 @ 15:57

PLAY OUT

Pejanët ngjiten në Ligën e Parë, ekipi nga Prizreni bie poshtë

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë

Pejanët ngjiten në Ligën e Parë, ekipi nga Prizreni bie poshtë

01/05/21 @ 20:12


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë