Të gjitha lajmet

RAHOVECI - CLUJ

+18 epërsia për mysafirët pas 20 minutave

+18 epërsia për mysafirët pas 20 minutave

2 October, 2019 @21:14

Përfundoi pjesa e parë në ndeshjen Rahoveci - Cluj.

Pjesa e parë e ndeshjes mbyllet me +18 pikë epërsi në favor të skuadrës rumune, (28-46).

Justin Gray aktualisht me 7 pikë është më i miri te Rahoveci.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Cluj

2 October, 2019 @20:30

Caktohen pesëshet e para të Rahovecit dhe të Clujit. RAHOVECI: Chris Bradford, Arian Qallaku, Justn Gray, Jure Gunjina, Javis Howard. …

PRISHTINA - PRIZRENI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Prizreni

2 October, 2019 @20:25

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Prizreni. Pas 20 minutave lojë, rezultati është 54-39 në të mirë…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni

2 October, 2019 @19:27

Janë caktuar pesëshet e para të Prishtinës dhe të Prizrenit. PRISHTINA: Divine Myles, Edmond Azemi, Meriton Ismaili, Mikaile Tmusic, Fahro…

TREPÇA - BASHKIMI

Mala shkëlqen ndaj ish-ekipit, Bashkimi triumfon në Minatori

TOPSPORTI/ A.P

2 October, 2019 @18:54

Skuadra e Bashkimit, nuk gaboi edhe në ndeshjen kundër Trepçës. Portokallezinjtë e mposhtën kundërshtarin me rezultat 74-85, për ta…

PJESA E PARË: TREPÇA - BASHKIMI

21 pikë epërsia në ndeshjen Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / A.P

2 October, 2019 @17:42

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Bashkimit. Pas 20 minutave lojë, rezultati është 27-48…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga