Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (1)

Superliga - Formacioni i javës (1)


14 August, 2023 @17:26

Pas ndeshjeve të xhiros 1, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Flamur Gashi (Malisheva); Besnik Krasniqi (Drita), Egzon Sinani (Prishtina), Lumbardh Dellova (Ballkani), Arlind Veliu (Malisheva); Mërgim Pefqeli (Prishtina), Muharrem Jashari (Drita), Nazmi Gripshi (Ballkani); Albin Krasniqi (Prishtina), Drilon Hazrollaj (Malisheva), Blerim Krasniqi (Drita).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga