Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi


13 August, 2023 @16:57

Publikohen formacionet zyrtare të Dritës dhe Llapit.

DRITA: Smakiqi; Agyare, Thaqi, Krasniqi; Salihu, Baftiu, Broja, Jashari, Ajzeraj, Selmani, Krasniqi

LLAPI: Avdyli; Jashari, Namani, Hyseni, Selimi, Krasniqi, Ahmeti, Blakçori, Cobian, Limani, Bekteshi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga