Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Liria - Ballkani

Formacionet zyrtare: Liria - Ballkani


13 August, 2023 @16:54

Publikohen formacionet zyrtare të Lirisë dhe Ballkanit.

LIRIA: Hodaj; Topallaj, Zenunaj, Megameno, Dube; Beseni, Likaj, Stafa, Tijueza, Rexhepi; Petrus.

BALLKANI: Koliçi; Kuc, Halili, Dellova, Thaqi, Potoku; Limaj, Kryeziu, Gripshi, Ramadani, Tusha..


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga