Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Malisheva

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Malisheva


12 August, 2023 @16:42

Publikohen 11-shet startuese të Dukagjinit dhe Malishevës.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Dallku, Basri, Syla, Shala; Hugo, Feka, Morina; Mërlaku, Zulfiji, Santos.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Kryeziu,Prekazi, Veliu; Vitija, Mustafa, Bruti, Hoti, Hazrollaj, Aliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga